Nata e vitit te ri sex me mikeshn e shokut.

Sex i pa harruar naten e vitit te ri.. Mikesha e shokut timë,qe me kallte gjithmonë ,më në fundë me dhuroj kënaqësi natën e vitit te ri. Ishte ndrrimi i motmoteve ,edhe i kishum ftuar disa shokë e te afërm, per te festuar vitin e ri në shtëpijen tonë. Orët kalonin kishin mbet ,edhe pak orë deri ne ora 00:00, dhe të gjithë të ftuarit ,veq kishin ardhur. Një nder ta ishte ,edhe nje mikesh e shokut timë ,qe prej kohe e kisha fiksim prezenca e sajë me hutoj ,tej mase sa qe nuk arrija as te ju uroja mirseardhje, duke e vëzhugar atë se sa sexi ishte veshur me nje mini fustane dhe nje bluzë te bardhë,te cilen e kishte zberthy deri në mes ,ne atë natë dimëri, dhe acari ajo as qe donte qe te dinte per te ftoftit. Që nga aj moment viti i ri hupi kuptimin per mua, dhe fokus e kisha vëtëm atë, duke e shiquar gjdo pjes te trupit te sajë ,nga kembet deri te koka. Filloj festa filluam edhe te pim nga pije të ndryshme dhe atmosfera filloj te nxehet, aty rreth ores 00:00 gjatë gjith kohes ,une isha duke percjellë trupin e sajë ,dhe veshjen provokuse ,isha ulur perballë sajë dhe ,ajo sikur me shikonte me nje buzqeshje ,edhe e dinte qe ulja ime perball saje kishte nje qellim te vetëm ,une e vezhgoja e ajo filloj ti hapelë këmbët ,e sajë të gjata duke me krijuar një pamje te mirë ,për ti prek bregët e saja me ngjyrë tejdukshme ,te cilat kishin filluar te sharrojne, ne pidhin e sajë të bukurë, ahhhh me vlonte gjaku e mu dridhte trupi, duke e shiquar nga nje distancë, e imagjinata ime kishte mbërri ,aq largë sa qe isha hutuar ,edhe nuk e kuptoja prezencën e te tjerëve, aty po mos tishte reagimi i sajë ,qe her pas here i mbyllte këmbet, mua me ishte ngritur kari pa masë, dhe ishte leht ta dallosh edhe sipër pantollonav, ohhh zoti im qka po ndodhë her her me shkonte dora mbi duke u mundu ta prek e tja ndrroj drejtimin, sapo erdhën minutat e fundit filluam te dalin në oborr, per te shijuar bukurin qjellore ,qe krijonin fishekzjaret duke i hedhur ne ajër, une isha strukur në një qoshe te shtëpis ,edhe po vezhgoja ecjet e mikeshes te shokut timë, qe ngadal më afrohet afër, edhe me thot oh u ngrina, esht ftoft ohh kam frik nga zhurma e fishekzjarrëve, unë pa mendu shumë e afrova ngat vete, edhe fillova të ja ledhatoj supet duke u mundu ta ngrohe ,pakëz deri sa ajo filloj ti mbështes vithet, per trupin timë,dhe te ferkohet ngapak une u hutova me veprimet e saja, dhe kisha ndalur duart, ne krahet e saj e ajo me nje buzqeshje me thet mos ndalo me ferko krahet, e une te hangsha atë kar qe tu paska ngrit kaqë shumë u kthy nga unë, me pershperiti ne vesh duke me thënë të lutem,sonte dua te kryej mardhënie me ty…. Zhurma e fishekëzjarrev arriti kulmin koha tash ishte :000, ne u futëm mbrenda per te cakrru gotat ,e ajo sa mu afru me gote duke me buzqeshur por tash, veq kishum mëri ,një qëllim perbashket gjithqka, qe donim ishte te perfundoj sa me shpejt kjo mbrëmje, edhe te mbes vetem ne dy por jo kjo nuk ndodhi, edhe per shum orë une isha skuqur nga temperatura qe më vinte prej karit, kurse ajo nuk u ngopte, duke me provokuar sa që kishte shku ne banjo ,edhe kishte hekur breget u duke u kthy nga banjo ,e me pershperiti serish duke me then shiqo tash qka kam per ty , u ulë përsëri perballë meje ,duke i hapur këmbët, edhe sa me shkuan syt e veërejta që kishte hek breget, oooo zote ajo pamje me rri para syve edhe sonte ne ket feste te vitit tri edhe pse kan kaluar shum vite, rri aty vezhdoja nga larg nje frizurë të cilen ja kishte ber ajo pidhit vet, dhe flegrat e pidht qe i doja ti kem aty afër, kishin kaluar shum orë ,nga mesnata dhe askush nuk ishte per te bërë një gjumë, kurse une edhe ajo pritnim qastin kur do mbësim të vetëm, por nuk ndodhi dhe ajo papritmas u qu ne këmbë,duke më thënë, se deshiron të del jashtë, për tu ajrosur dola ,edhe unë per ta shoqeruar sa po dulem jashtë u strukëmnne nje errësitë tek nje pemë ,në qoshe te shtepisë, edhe filluam të putheshim por skishte kohe per puthje, ajo me kerkoj te vazhdoj sa me shpejt ne aksion duke me pershperit ne vesh te lutem ma fut me shpejt ,edhe mi kthej vithet unënxorra karin qe ishte qmend fare nga vrima e patentes se pantollav, edhe pa humbur kohë e leshova vithët e te saj duke e futur ne pidh ,ooohb zot sa më dukej qe kishte nxe kari ime, as me shum vlonte kur u fut ne mbrendi te vagines,aty kemi bërë një sex te shpejtë, ulurima dhe humbja e kohës ishte diqka e pa mumdur sepse kishum frik ,se mos po verehet mungesa joëe vazhduam duke krijuar mardhënie, per disa minuta dhe papritmas u ndegju zhurma e te tjerve ,qe dolen jashte per te na kerkuar ahhhh sa keq më erdh nga kari qe u dasht ta ndalonim,ahhh festa u kry të gjithë ikën ne shtepit e tyre,iku edhe mikja e shokut tim qe breget i kishte futurne gjep te pantollonav te mi ,duke me pershperit dhurata per vit te ri.