Aktori kosovar kritikon koncertin festiv në Prishtinë: Turp e marre!

Koncerti ne qender te Prishtines organizuar me taksa tona nga Qeveria e duke u transmetuar live nga RTKja, per 11 vjetorin e pavaresise… kenget po thojne: “C’mom bitch…” “Ta q.. nonen” “Ma han, ta ha” “ta jepi s’ta jepi” “Ta mastur… nonen” etj etj 

Turp e marre!”.

Ndryshe, në këtë koncert po performojnë Dafina Zeqiri, Gjiko, Mc Kresha, Lumi B, Lluni, Dj Dagz, Fuego dhe Rina Balaj.