Balotelli “tallet” me humbjen e Manchesterit

Njëri nga futbollistët më problematik, Mario Balotelli e ka ndjekur më vëmendje ndeshjen e Ligës së Kampionëve në mes të Manchester United dhe PSG-së.

Futbollisti i Marseille ka bërë disa postime gjatë ndeshjes ku ka ironizuar me humbjen e skuadrës angleze.

Ai fillimisht ka postuar një “tiki-taka” të skuadrës parisiene e më pas i është bashkëngjitur tifozëve të Cityt në festë.