Bebe Rexha gjatë perforances në New Yourk

Bebe Rexha ka shkëlqyer me performancën e saj në pistën e modës në Neë York gjatë spektaklit të modës për koleksionin ‘e1972’ në evenimentin e të shtunës mbrëma.

Për këtë ngjarje, ajo kishte veshur një fustan të zi që ia vinte në pah figurën e saj trupore dhe të hapur në pjesën e këmbëve.