Bera sex me shoqen e dashnores sime

Kishte vite qe ishum ne lidhje me riten ,dhe kalonim qaste te mira, une jetoja large vendlindjes dhe riten e takoja vetem disa herë gjatë vitit kur kisha mundesinë qe te vizitoj kosovën

Gjdo herë qe isha aty dilnim dhe nuk humbeshim kohe dhe donim te shfrytzonim gjdo moment se bashku.

Vjeshta e vitit te kaluar erdhi me ndryshe dola me riten per kafe dhe ajo kishte marrë nje shoqe te sajë me vete e cila veq sa kishte mbushur 18 vjet e bukur edhe shum joshese. Hmmm fillova qe ne shikimin e pare te mendoj se si tja bej kesaj pune.

Vazhduam duke pire kafe dhe terri kishte kapluar qjellin ora kishte ikur dhe dashnorja ime rita me tha qe tash duhet te shkoj ne shtepi por se pari duhet ta dergonim shoqen e saj ne nje fshat te larget ku rruget ishin shume te prishura .

Hypem ne makin une rita pranë meje ne sedilen e pasagjerit dhe shoqja saj mbrapa sa po hypem ne vetur. rita filloj te leshoj doren e saj mbi këmben time edhe te me ledhatoj fillova edhe une te nxehem dhe kari mu be dru edhe pse ishte shoqja saj mbrapa une e nxorra karin nga patenta e pantollav edhe morra doren e rites e leshova mbi kar, ku ajo filloj ta ferkoj pa ndalur duke vazhduar vozitjen ja kape floket edhe ja ula koken ne prehurin tim ,rita filloj te me thith karin ngadal edhe pa ber dy fjal edhe pse kishte shoqen aty une sa me shum vija duke u nxeh edhe dikur morra guximin te leshoj doren e djathte mbrapa te preku

Shoqen e rites ne gjunjë fillova te ferkoj gjunjet e saj deri sa rita vazhdonte duke me thithur karin une vazhdoja duke ferkuar shoqen e saj kembeve e duke shkuar ngadal te pidhi ,ajo ne fillim provoj te rrezistoj por ishte e hutuar me ate se qka bente rita se si e thithte karin tim te madhë ,pa ndërpe dhe me nje tempo,rruges vazhdon me nje shpejtsi te ngadalsuar errësita kishte mbulu gjithqka kari ime ishti i mbytur ne gojen e rites kurse dora tash ishte futur tek pidhi i shoqes se rites e ferkoja permbi pantollone pa ndale vertet edhe ajo u dorzu dikur dhe largoj pullen e pantollonave ashtu siq nuk mrrija aq mire ta zhvesh por mjaftoj qe dora tash ishte futur perfuni pantollonav dhe ferkoja pa ndale pidhin e saj siq mund ta imagjino i nje vajze 18 vjeqe e re nuk ju dasht shume edhe mrriti kulmi filloj pidhi te i laget edhe ateher edhe une u dorzova jo pse rita duke e thithur bëri diqka por me kalli pidhi shoqes saj qe u lage ashtu dhe me lagu doren u derdha ne veturë ashtu duke vozit rita u ndalë se thithuri karin tim une e largova doren nga pidhi shoqes dhe vazhduam me muhabet sikur skishte ndodhe asgje. Leshova shoqen e saj te shpina e vet vazhdova ruges per ne hotel me riten edhe pa mbrri mir te hoteli me erdh nje sms qka me bane mke qmend krejt ti o loqka jem dua te takoj

Edhe pse numrin nuk e njifja e dija qe ishte shoqja e rites ja ktheva vetem nje ok neser.