Erotika

Mashkulli qe se njofta kurr:

Isha e re dhe sa po fillova ti frekuentoj klubet e nates
nje nate  vere shkova me shoqet ne nje klube   ku ishte i stermbushur me njerz  ashtu menxi hyrem mbreda dhe filluman te kercejm ne guzhven qe ishte kriuar papritmas me vjen nje tip nga mrapa edhe fillon te kercej aty afer  por her pas here siq me prekt vithet e mija te cilat  skishte ndodhur kurr ti prek  dikush ne ate menyr
fillova te ndjej ngapak   dhe pernjeher mu rrutullu mendja siq deshta te largohem nga aj edhe vendosa te dal jashte te  ndez nje cigare dhe te pushoj nga shtresi qe kisha marr nga prekjet e k.. te ati tipit   dola jashte edhe kerkoj te ndez cigarenn por seq kisha humbur dikund shkrebzen  sillem andej e kendej kur papritmas me shfaqet ai edhe me thet don shkrebes hmmm ku e din more ky se skam shkreb hahah  e morra shkrebzen e ti edhe aty filluma te bisedojme dhe ti pime ato cigare papritam fillum te sillem neper parkingun e lokalit edhe sa shkuam ne nje qoshe telokalit dikue bisedu per gjerat te ndryshe kurse mua me rrinte mendja tek ajo se si me kishte prekur

papritmas fillova te ndjej nje ftofte edhe i thashe qe po shkoj te futem mbrenda se kam ftoft aj nuk  hezitoj edhe me   qiti pallton e ti supev edhe me pshteti per muri  me leshoj duarte ne  bel njeren edhe tjtren  pas koke edhe me puthithi me puthi pa ndale edhe aq forte sa qe mu doku se  po rrotullohet qjelli seq ndodhi nuk di por fillova edhe une ta puthe edhe pse munde te ket qen puthja ime e 2 ne jet por smunde te ndalsha edhe vazhdova duke e leshu trupin mbi duart e tije edhe duke u puthur  papritmas vazhdon te me ledhajtoj me duar gjith trupin te me ferkon vithet te me shtrgon shpinen te me kafshoj buzet qafen edhe filloj te leshoj doren ne barkun tim  aty ekuptova se ku po me qone kjo por smunde te largohesha tupi filloj te me vloj si nje vullkan kembet me leshuan sme mbanin dote  vazhdoj ai me duart e ti te medhaja te me ferkoj gjithandej me shperthekoj edhe pullen epantollonav edhe me futi doren mes kembev ketu gjithqka morri funde  sdi se qka ka ndodhe pastaj vetem   kjo  me mundon edhe sod qe kurr se dita se kush ke ai djal.