Feronikeli me formacionin e njejtë si me Prishtinën, kështu i kundërvihet Gjilanit

Trajneri Zekirija Ramadani ka vendosur ti besojë të njejtit formacion që luajti javën e kaluar kundër Prishtinës. Në stadiumin “Rexhep Rexhepi” do të zhvillohet ndeshja e javës së 21-të në mes të Feronikelit dhe  Gjilanit. Këto janë formacione zyrtare të dy skuadrave.

Feronikeli: Smakiqi, Islami, Hoxha, Prekazi, Lladrovci, Dabiqaj, Millaku, Hoti, Da Silva, Fazliu, Rexha. Trajner: Zekirija Ramadani. 

Gjilani: Kaçiu, Kastrati, Lila, Magani, Halili, SHabani, Lopez, Aziz Keita, Nika, Hajdari, Razak Keita. Trajner: Alban Hyseni.d