Filtrimi me shokë,pas shpines te burrit

Dua t’ju tregoj një histori timen e cila me zhgënjeu shumë… ikëm për pushime në Velipojë dhe morëm një dhomë me qira unë me burrin… Pronari na tha të presim nja 30 min deri sa të lirohet banesa dhe ne me burrin po pushonim në ballkon dhe në një moment i thash burrit, pyete shefin a mundem të ndërrohem sa të lirohet dhoma. E pyeti dhe ai tha futu në këtë dhome se është, çuni im t’u fjet. Unë u futa në dhomë dhe pash çunin e tij duke fjet, ishte lakuriq. Ça të shihja, e kishte aq të madh dhe mua më mbeti fiksim dhe unë u ndërrova dhe dola nga dhoma, pas pak u vendosem në dhomën tonë. Pas dy ditëve djali i pronarit më shikonte me një sy si ndryshe, me përshëndeste dhe një dite isha në market edhe u takuam, ndërkohë burri ishte në plazh dhe djali i pronarit më tha të takoheshim. Dhe unë pa hezitim i thash po! Shkuam në banesë, ai filloj të më puthë. Me shtriu në dysheme dhe filloj të mi hiqte te gjitha rrobat me kujdes, duke eksploruar edhe trupin tim. Unë ndodhesha pikërisht aty ku doja, kisha ditë që po ëndërroja për të, ishte shumë i mirë, nuk po mundesha të duroja më dhe e lëshova gjithë trupin. Ai filloj aksionin, ishte i jashtëzakonshëm… kënaqësia ime ishte në kulm, ai po më poziciononte në stilin tim të preferuar… u çmenda nga kënaqësia… Edhe 4 ditë të tjera jemi kënaq pa fund. Unë shkoja para në shtëpi e burri rrinte ne plazh me miqtë e tij, unë takoja atë dhe e bënim…, por një natë më tha a mundesh me ardh te dhoma ime? Unë aq shumë e dëshiroja këtë gjë dhe pranova. I thashë pasi të marri burrin gjumi, unë vij të ty, diku nga ora 1 e natës dhe atë dite burri si për fat ishte taku me shokët e tij, të cilit kishin ardhur nga Kosova dhe në mbrëmje kishin pi birra dhe kur erdhi burri ishte mesnate, ora 12 i natës dhe nuk vonoj shumë dhe burrin e zuri gjumi. Un pasi u sigurova që ai fjeti u çova, vesha një fustan të shkurtër dhe pa te brendshme fare shkova te dhoma e tij, por çfarë me priste aty…!? Dhoma e tij ishte mbrapa shtëpisë, trokita në derë dhe me del një çun tjetër. Unë ngela e befasuar dhe e pyta se a është Orgysi aty? Ai duke qeshur me tha, eja moj zemër… unë sapo futa brenda, ai me tha nuk është ai po jam unë, eja të bëjmë qejf pa fund… Më pas unë dhe si shoku bëmë seks pa fund, festës ju bashkuan dhe dy shokë të tjerë të Orgysit, ohhhh çfarë kënaqësie.