Fjolla Morina në gjendje aspak të mirë, gati t’i ‘shperthejë’ silikoni nga buzët

Këngëtarja Fjolla Morina njihet për operacionet plastike.Ajo se çka mund të dallojmë më shumë tek Fjolla Morina janë buzët e saj,shkruan Indeksonline.

Një imazh të cilin e ka publikuar në rrjetin social ‘Instagram’, duketse ajo i ka shtuar dozë silikoni buzëve.

Ajo e ka pranuar në intervista se i ka bërë buzët e saj dhe shpesh bën edhe ndërhyrje në fytyrë , njeriu filllon të plaket dhe duhet t’i kushtojë më shumë kujdes vetes dhe janë normale nderhyrjet e tilla kishte thënë ajo në një intervistë për Prive.

Ndryshe, këngëtarja është shumë pak aktive me projekte muzikore, po t’i shohim Instagramin e saj nuk ka data të publikuara, deri më tani vetëm një, me 20 korrik që do të performojë në ‘Diaspora Party’, në Berlin