Kendall dhe Kylie nuk hezitojnë, gjysmë të zhveshura pozojnë

Vajzat e familjes Kardashian-Jenner çdo herë befasojnë me fotosesionet që realizojnë, ato asnjëherë nuk hezitojë të shfaqen gjysmë të zhveshura madje edhe të zhvishen komplet, 

Së fundi këtë e kanë bërë edhe dy vajzat më të vogla në familje, janë Kendall dhe Kylie ato që erdhën me një set fotografik bardhë e zi e të cilat u shfaqen gjysmë lakuriq. 

23 vjeçarja Kendall dhe 21 vjeçarja Kylie dukeshin në top formë teksa mbuluan gjoksin me duar dhe një kapele plazhi.

Ndryshe, vajzat e njohura krahas suksesit të tyre janë edhe ndër personat më të pasur në botë.