Kjo është trajneria seksi e Vladimir Putin në xhudo

Presidenti rus gjatë ditës së marte bëri stërvitje në sportin e xhudos për më shumë se një orë. 

Ajo që tërhoqi vëmendjen nga stërvitja e presidentit rus ishte trajneria e xhudos, 

Trajneria quhet Natalia Kuzyutina dhe është fituese e medaljes së bronztë në xhudo në Lojërat Olimpike në vitin 2016. 

Përveç talentit në xhudo, Kuzyutina ka tërhequr vëmendjen me pozat e saj në bikini duke vënë në pah format shumë seksi.