Ledina Çelo ‘sfidon’ moshën, provokon në bikine të kuqe

Këngëtarja shqiptare, Ledina Çelo edhe përkundër moshës po vazhdon të jetë në top-formë. 

Ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku edhe shfrytëzon rastin të tregoj fizikun e saj të kompletuar,

Ledina në një fotografi që publikuar së fundi këngëtarja e njohur erdhi goxha provokuese teksa u shfaq vetëm në bikine me ngjyrë të kuqe.

Biondina seksi dukej ‘përvëluese’ dhe më joshëse së asnjëherë.