Lëndohen tre persona pas një aksidenti në Komoran të Drenasit

Policia e Kosovës e ka konfirmuar lajmin përmes zëdhënësit Daut Hoxha, i cili ka bërë të ditur se të lënduarit janë dërguar për tretman në QKUK.

“Rreth orës 15:20 është raportuar një aksident trafiku me lëndime trupore në Komoran, ku ishin të përfshira dy automjete. Tre persona janë të lënduar dhe janë dërguar për trajtim mjekësor, përderisa njësiti i trafikut ka kryer procedurat e vend-shikimit të këtij aksidenti”, tha Hoxha