Në Durrës ,një çift i moshuar gjenden të masakruar

Sipas informacioneve paraprake, një çift të moshuarish janë dhunuar në mënyrë makabre.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë Spitallë të Durrësit, ndërsa dyshohet se të moshuarve i janë futur persona të paidentifikuar në banesë për t’i vjedhur.

Ata janë gjetur të gjakosur dhe të masakruar, ndërsa janë transportuar menjëherë në spitalin e qytetit ku ndodhen në gjendje të rëndë. 

Ndërkohë policia ka nisur hetimet për të zbuluar autorët