Në veshje sportive, Irinës së njohur çdo gjë i ka hije!

Ajo tregoj format e saj të famshme në veshje sportive gjatë fotosesionit në New York. 

Irina Shayk ka pozuar për markën e njohur Adidas dhe modelet e reja të veshjeve sportive dhe atleteve. 

33 vjeçarja dukej në formë të mirë, e buzëqeshur dhe tejet atraktive. 

Ish e dashura e Bradley Cooper dhe nëna e fëmijës së tij, përveç për Adidas, së fundi u bë imazh edhe i markës tjetër të famshme ‘Calvin Klein’në të cilin erdhi seksi në imazhet bardhë e zi dhe pothuajse nudo.