Nëna e Rita Orës ju uron mëngjes të mbarë me këtë paraqitje joshëse

Vera Ora është nëna e yllit muzikorë Rita Ora, e cila ka arritur që të futet në tregun ndërkombëtar muzikor duke u pëlqyer shumë me muzikën e saj,
Krahas Ritës, vëmendje ka marrë edhe nëna e saj, e cila përkundër moshës duket se po e mbanë mjaft mire veten duke mos hezituar të paraqitet në publik. 

Ajo perms llogarisë së saj në Instagram po bën paraqitjet e saj ku vërehen format e saj trupore në një formë mjaft të mire. 

Së fundmi ajo u ka uruar të gjithëve një mëngjes të mbarë, duke publikuar një foto ku vërehet një provokim i lehtë që ajo ka bërë për fansat. 

Kjo vjen pas fotografive nga pushimet, që ajo kishte publikuar dhe ku dukej mjaft e nxehtë.