Nënat më seksi të estradës!

Shumë nga këngëtaret dhe personazhet e njohura për publikun janë bërë nëna e ende qëndrojnë si femra atraktive në estradë.

Ato nuk kanë humbur linjat trupore e edhe pas lindjes mund të konsiderohen shumë seksi.

Zajmina Vasjari, ndonëse sapo është bërë nënë ajo gjithmonë është shquar për bukurinë dhe format trupore.

Tuna, si femër shumë e përfolur në shoubiz, ka një djalë të quajtur Tian.

Elita Rudi, moderatorja e njohur e njëkohësisht gruaja e reperit të famshëm, Gjiko, ka pruar në jetë para disa ditëve një djalë të quajtur Zëri.

Me një pamje që të lë për të dëshiruar, Ciljeta Xhilaga ka forma të cilat çdo nënë do të dëshironte ti ketë.

Loredana, ndonëse me një stil ‘ghetto’ por shumë interesant ajo herë pas here nxjerr në pah edhe anën femërore, ku nuk ka nevojë për koment pasi që duket shumë bukur.

Gruaja e këngëtarit të famshëm, nënë e tre fëmijëve, Ariana Fejzullahu po shkëlqen gjithmonë e më shumë me pamje,veshje dhe linja.