Pogba më i dobëti në fushë, ky ishte më i miri

Paul Pogba u ndëshkua me karton të kuq në fund të ndeshjes me PSG-në dhe do të mungoj në ndeshjen e kthimit në Francë.

Përveç kartonit, francezi zhvilloi një ndeshje të dobët në “Old Traford”, ku “Whoscored” e vlerëson me një not shumë të dobët.

Më i miri në këtë ndeshje është vlerësuar Angle Di Maria. Argjentinasi ka qenë asistues në të dy golat për skuadrën e tij.