Real Madrid po monintoron situaten e Starling

Telegraph’ shkruan se Real Madrid janë duke parë nga afër Raheem Sterling, para ndeshjes direkte në Ligën e Kampionëve.

Reali ka shfaqur një admirim për lojtarin tash e disa kohë, dhe liderët e La Liga janë duke parë nëse lojtari anglez do të rinovojë me ‘Citizens’, për të matur lëvizjet e tyre.