Sexi ne telefon

Une dhe mikja ime

Dardana ka shume vite qe bisedojmë përmes telefonit. thuaj se gati gjdo mbrëmje por njëra nga mbremjet ishte e veqantë,nuk e di as vet pse por ja si erdhi puna deri aty.

Kisha thirrur dardanen per disa her dhe nuk ishte lajmruar kur nga ora 11 e nates me thërret ne tel dhe me tha se kishte qen nxanë me punet e shtepisë dhe skishte kohe por në tel me kerkoj falje edhe filluam bisedën. Nga ana tjetër e telefonit ndegjoheshin zhurmat qe bente ajo edhe fliste tel ishte duke u ber gati, per nje banjo dhe kishte filluar te mbush kaden me uje biseda vazhdonte ashtu edhe zhurma e ujit u ndalë nje qetsi me e madhe e pyeta, qka ishte gjithë ajo zhurem ashtu me tha me mir mos ta dish fare aty fillova behem kurioz edhe insistova qe ta di me tha me fal po kam hyr të bëjë tush edhe jam ne kaden e mbushur me uje mendja filloj te me rrutulliste edhe pa menduar shume i thash do te doja qe te sillsha ,ca shampone ose drendafila per te mbushur kaden ajo me buzqeshje me tha ooohjaa falemderit po pasi po vjen silli, edhe disa qirinje hmmmm bisedë imagjinare përmes telefonit kisha fillu te imagjinoja se si dukej ajo tash e zhveshur ne vaskë e mbushur me uje dhe une ti sjell asaj qirinjet ah nuk kudershtovsthash po patjeter qerinjet do te jane aty vetem futu nen uje kur te bi qirinjet qe mos te shof te zhveshur. Ajo qeshi pa ndale edhe tha jo mos i afro afer lej me large i mar vet hahaha jo more se ti sben te dalesh nga vaska ja ktheva une edhe ashtu filluam fjala fjalen duke nxerr me pyti a me tregon drejt qka po banë tash ti këtë sekond sdita si tja them fillova te belbezoj edhe me tha te lutem shok jemi tregom drejt

Thash e verteta esht qe jam duke te imagjinuar ty edhe kam fillu te nxehem nga imagjinata..

Ahahha vazhdoj me te qeshura ajo edhe me tha do me tregosh imagjinaten a po jo

Thash po te tregoj po do të bëhët shumë vap e po mir tha une veq jam ne vaske. Ja ktheva mir o mire po une qe sjam afer vaskes po te dushe ejaaaa futu edhe ti eh ateher i kerkova qe te me bej sa vend fillova tja spjegoj se si dot isha ulur ne vaskë si do ta kisha ftuar ate te ulet ne preherin tim si do te kisha ferku shpinen supet qafen me shampon aty fillova te verej se asaj i ndryshoj zeri menxi qitke fjalet edhe e pyta qka je duke bërë me pershperiti me zë te humbur duke then asgje jam ne vaske por une kisha ndjenjat se ajo ka leshu doren tek pidhi edhe është duke e ferkuar edhe i thash ashtu leshoje doren edhe me pershperiti po aty e kam vazhduam duke imagjinuar nje te qirë ne vaske permes telefonit.