Shkëputet ashensori nga kati i katërt, merr lëndime një vajzë

Mësohet se ashensori ka rënë nga kati i katërt dhe si pasojë ka mbetur e lënduar një vajzë 24-vjeçare, e cila ndodhej brenda tij.

Ngjarja ka ndodhur në “Don Bosko”,

Vajza është transportuar menjëherë në spital, ndërsa policia ka nisur hetimet për ngjarjen.