Si e humba udhtimin zyrtar

Si e humba udhtimin zyrtar per mbremjen qe kishte organizu Rrona kolegja ime e punes. Ishte nat dimri bora ,dhe acari kishin pushtuar gjithqka ,une kisha nje ftesë zyrtare dhe isha duke u pregaditur per udhtim ,kur papritmas me therret kolegja ime edhe me thot ,hej noah a don te vishë sonte tek une ,kam ftuar disa shoqe per te kaluar nje natë ne shtepinë e saj , une fillova te arsytohem por pas insistimit te saj vendosa te shkoj per disa ore te vetme ,dhe ashtu veprova morra disa shisha shampanjo nje vodka te veqant per kolegen time ,dhe u shfaqa ne shtepinne saj ,ku neja kishte filluar aty takova si befasi Leon vellau i vogel i koleges sime ,dhe shoqet e saj aty me njoftoj me Rrezen Linden dhe Eta, vellau i koleges sime leo kishte vnu syrin rrezes e cila ishte nje vajze ne te 19 ,dhe kishte nje pamje mahnitse shikiminqe ai i bente rrezes me la te kuptoj se ata kishin fillu flirtin ,dhe menxi prisnin te shfrytzonin gjdo sekond se bashku, vazhduam me pije e menze , oret kalonin dhe papritmas leo dhe rrezja u zhduken une mbeta duke shiqur her kolegen time e her mysafiret e saja , qe tegjitha ishi shume sexy dhe te bukura e me shume sexy i bente veshja provokuse qe kishin zgjedhur at natë. U drejtova tek banjot pasi kisha pire shume dhe pasi ishte hera ime e pare ne ate shtepi fillova te ndegjoj disa klithma qe vinin nga dhomat e gjumit, dhe nuk munda te durohem u afrova te shof qka po ndodhë dhe ata kishin harruar deren e dhomes hapur mjaftushem, sa une ti shofë u shtangova edhe mbeta aty duke i shiquar mungesa ime kishte ngrit kurreshtjen te kolegja ime rrona e cila kishte filluar te me kerkoj se ku humba edhe aty me tako me buzqeshjen e saj duke dasht te me pyse se qka po bëhë aty por une ja prita duke i sinjalizu me dore qe mos te bëhë zhurem , erdhe edhe ajo dhe u shtangë nuk mund te besonte, por heshtjen e prishen shoqet tjera qe erdhen aty filluam qe te gjith ti vezhgojme leon dhe rrezen,te dyt qe bënin nje sex te vertet edhe pse ishin te ri, une fillova te nxehem dhe nuk arrija te rrezistoja ,nisa te ngacmoj kolegen separi edhe njeren nga shoqet e saja isha hutuar duke shiqu leon ,dhe duart kisha leshu mbi bethet e koleg duke ja ledhatuar ajo siq i erdhe paprit me largoj doren duke ma vedos permi trupin e shoqes saj aty filluam te ferkohem une me linden ,dhe eta, kolegja ime rrona na largoj nga aty duke na futur ne dhomen e saj aty ajo provoj te largohet por pasi une insistivab ajo vendosi te rri aty linda ishte me zjarret ,e zhvesha te paren dhe ashtu edhe me ETa veprova rrona ishte skuqur e ishte ber siq thomi vet e 100 se besonte se qka po ndodh ne shtepinë e saje e ne shtratin e sajë, deri sa une vazhdoja duke i puthur shoqet e saj me njeren dore kisha shtrendu dy duart e rrones , papritmas linda dhe eta ishi leshuar tek Kari ime edhe loznin si te ishte nje loder kurse une e afrova rronen afer e kafshova ne qafe qe asaj i ra kres si nje bombë,edhe pse edhe ajo ishte nxehur shum e kafshova ne qafë me gjith refuzimin qe bente edhe me pershperiti ne vesh Noah jemi koleg jam e virgjer , po une insistova edhe fillova tja zhvesh gjoksin duke e kafshu me buze majet e saja qe kersitshin si molla te gjelberta ah vertet kaluam nje natë te shkelqyshme me linda eta dhe rrona nje sex te pa provuar me heret gjithqka duke ju falemderu leot .