Sot mbush 50-të vjet, por dukja e Jennifer Lopez iu lë pa ‘mend’

Diva e muzikës, Jennifer Lopez sot feston ditëlindjen e saj të 50-të.

Por, pamja e saj dhe linjat e trupit nuk e tregojnë një gjë të tillë,

Këngëtarja latine ka arritur të ‘sfidojë’ moshën dhe me fizikun e saj të përkryer iu bën konkurrencë edhe vajzave adoleshente.

Figura e saj e lakmueshme është në super formë përkundër faktit që është nënë e dy fëmijëve

‘Bomba’ latine mbete një nga femrat më seksi dhe më të preferuara në botë edhe përkundër viteve.