Trajneri i Barcelones detyron lojtarer te sterviten me sy mbyllur

Trajneri i Barcelonës, Quique Setien, është i njohur për mënyrën e veçantë sesi i qaset futbollit, por metodat e tij të fundit stërvitore ishin tejet të pazakonshme edhe për standardin e tij.

Setien i bëri Antoine Griezmannin, Nelson Semedon dhe Samuel Umtitin të kryenin një ushtrim me sy mbyllur, transmeton Gazeta Express.