Viti i Rashicës

Milot Rashica duket se i ka bindur drejtuesit e skuadrës gjermane me klasin e tij.

Ylli kosovar këtë vit po vazhdon me gola të bukur e spektakël në Bundesliga dhe Kupën e Gjermanisë.

Për këtë, trajneri i skuadrës ka vendosur që edhe në ndeshjen e sotme ndaj Shtutgart të filloi me kosovarin. 

Shpresojmë që Miloti të shënojë sot përsëri.