‘Xhakarta’ po jeton në luks !

 

Aktorja dhe modelja e re në tregun kosovar Arta Elezaj, e njohur për publikun si ‘Xhakarta’ po shihet që po jeton një jetë luksoze.Ajo rregullisht po e mbanë llogarinë e saj në “Instagram” të rifreskuar me postime dhe “InstaStory”, ku po ekspozon stilin e jetës. Arta shihet gjithmonë në hap me trendet e fundit të markave më të shtrenjta të cilave nuk i’u dihet burimi.Së fundi ajo u përfol që ka bërë edhe operacione plastike.Ndryshe, aktorja e njohur komentohet shumë për linjat e saj seksi, e sidomos vëmendja të madhe ka marr që nga shfaqja e saj në serialin “O sa mirë”